UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zgadza się wszystko. W drugi dzień świąt podróżowałam pociągiem i na dworcu w Elblągu żadnej informacji na panelach elektronicznych, głos z glośników kompletnie niezrozumiały równie dobrze mogłoby go nie być bo i tak trzeba się kierować intuicją


Anuluj