100
30.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Slavek - Osobiście jestem zdziwiony, iż nikt SLAVKOVI nie powiedział, że rozkład jazdy, można oprócz fejsbuka, znaleźć w internecie?
(2025.12.30)
Przypomnę - PKP to PIS
(2025.12.30)

info

9  
  7
Kolej w Elblągu praktycznie Nie Istnieje!!!!!
(2025.12.30)

info

10  
  3
@Maliniak - Nie, absolutnie nie wolno winić pisowskiego PKP, zamiast na remonty to w kieszeń - jak to pis
(2025.12.30)
@Tylko nie PiS w Elblągu - Nie wszyscy korzystają z internetowe, panie od Oskara. Trochę zwykłej życzliwości dla innych.
bra (2025.12.30)
Tak to już jest w Elblągu: Tylko jedna kasa biletowa czynna (6:45-18:10) / Druga kasa biletowa (która była czynna 5:00-20:00) została zlokalizowana / brak połączeń do Braniewa p. Frombork i do Braniewa p. Młynary / Zlikwidowane połączenia: TLK Biebrza do Katowic (p. Olsztyn, Ełk, Białystok, Warszawę) * TLK Gryf do Suwałk * TLK NOGAT do Warszawy (p. Malbork, Iławę, Działdowo) * Bezpośrednie wagony w TLK RYBAK na Hel * TLK POSEJDON do Szczecina p. Kołobrzeg * TLK KALINKA do Berlina p. Gdańsk, Szczecin * TLK KALINKA do Kaliningradu
(2025.12.30)
@Kolejny skandal - Przez PiSowców również. Pan Wilk to tylko i raczej swoja kamienicę na przeciwko dworca wyremontował.
(2025.12.30)
tego nawet nie trzeba mówić, portal pasażera choćby
Slavek (2025.12.30)
jak przeszłość okazuje, można było tworzyć z Elbląga fajne trasy, pozdrawiam
Slavek (2025.12.30)
@Kolejny skandal - a co ci twoi przez 8 lat rządzenia zrobili dla kolei? nawet ostatnio były minister z twojego rządu - od kultury - powiedział że nie wyobraża sobie by pociągi osiągały szybkość 300 km/h i że ludzie będą się bali podróżować przy takich prędkościach, czyż nie tak?
ooo (2025.12.30)