A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dlaczego na tym dworcu jest czynna tylko jedna kasa biletowa? I nie mówcie mi że jest biletomat bo kupowanie tam biletów na podróż we dwoje z dwiema przesiadkami to zgroza. Muszą być otwarte trzy normalne kasy i żaden biletomat nie zastąpi człowieka to nie jest kupowanie biletu na tramwaj. A kiedy ukaranie Barnaby za sprzedanie dworca Elbląg Zdrój? Przecież to jawne działanie na szkodę miasta i przyczynienie się do likwidacji kolei nadzalewowej o którą upominają się elblążanie, braniewianie jak i mieszkańcy nadzalewowych miejscowości.
Niestety połączenia kolejowe są tragiczne - jeśli chce się wydostać z Elbląga gdzieś dalej niż Malbork. Olsztyn czy Gdańsk trzeba się liczyć z wielogodzinnymi przesiadkami, nikt nie traktuje tego miasta poważnie, i nikt nie widzi tu przyszłości, jesteśmy tylko małym miasteczkiem po drodze, nie wartym przysłowiowego zachodu. ale co się dziwić jak nawet własnego podwórka nie możemy ogarnąć - komunikacja miejska jest tak zaplanowana, że zawsze tramwaj odjeżdża gdy autobus dopiero podjeżdża pod przystanek, a 16 zawsze spóźnia się 30 minut i na raz podjeżdżają dwie.
Autor ma rację... ale redaktorze "Po spadnięciu śniegu" należy zastąpić prawidłowym np. "Po opadach śniegu".
Gdzie jest to 2/3 zalanego przejścia podziemnego????? Nie masz co robić, Panie radny???Wiadomo...
@Sztudent vel Oscar - W biletomacie też bym się nie odważył. Jeżdzę daleko czasem i podróże są skomplikowane, rowery, sypialne, proponuje aplikacje. Są niezawodne i sam kreuje podróż bez narzucania przesiadki w 3 minuty.
Od czego Internet panie od kaczki tam są wszelkie informacje można nawet kupić bilety na pociąg
Jak wrócisz do władzy to będzie lepiej pismaku ?
@Tylko nie PiS w Elblągu - tak jak jest alegro tak są platformy do biletów
Pisosliwki tylko brzęczą
Ten dworzec to lata 80 te. Ściśłe centrum od placu Słowiańskiego pod sam sąd to jak jakieś slumsy wyglądają. Dużo do zrobienia w tym mieście, oj dużo. Obrzeża się rozbudowują a w centrum czas zatrzymał się 30 lat temu. Komunikacja temat rzeka, tramwaje 50 letnie oraz rozplanowanie tras zkm to prawdziwy majstersztyk. Z zawady dojechać na np cmentarz Dębica 1h 30 min jazdy autobususem (chyba) wycieczkowym. Szybciej przez bażantarni na piechotę.