Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
21
36
@Wszystkiego dobrego - Wvrew pozorom, budynek i otoczenie aż tak sie nie zmieniło. Ttoche styropianu i farby poszło. A same perony jak w latach 70tych. Ciekawe, że wtedy w tym samym budynku mieściła sie restauracja, kas było cztery, był nawet kiosk Ruchu. Aktualnie jest to dworzec na miare naszych możliwości ale za to mamy świeto chleba i ogrody Polityki
Do moderacji
Odpowiedz
45
11
Perony nie są z lat 70,ponieważ są odnowione, kas kiedyś było 4 ale nie było innych możliwości na zakup biletu. Osobiście nie wyobrażam sobie czekać w kolejce do kasy. Podziwiam wielu ludzi z kolejki do kas, za wspaniałą organizację czasu. ja tyle nie mam aby móc poświęcić kilkadziesiąt minut. Rozumiem, że ludzie starsi ale młodzi tam stoją i klikają w swoje telefony, czy nikt im nie powiedział że oprócz fejsbuka mogą mieć aplikacje do zakupu biletów? Kiosk z tego co wiem to jest i można nawet kupić przekąski i napoje. Rozumiem, że nie działa wszystko właściwie ale bądźmy sprawiedliwi w ocenie. Krytykujmy to czego naprawdę brakuje, choćby brak analogowego rozkładu jazdy, który by się przydał jak zepsuje się cyfrowy, bo żółte arkusze są mało zauważalne.
Do moderacji
Odpowiedz
37
15
Co Święto Chleba czy Ogrody Polityki mają się do dworca kolejowego w Elblągu? Dworzec kolejowy należy do PKP S. A., to do nich kieruj swoje żale. Zanim się cokolwiek napisze warto najpierw zapoznać się z tematem. A co ty masz?
Do moderacji
Odpowiedz
10
8
@Slavek - Osobiście jestem zdziwiony, iż nikt SLAVKOVI nie powiedział, że rozkład jazdy, można oprócz fejsbuka, znaleźć w internecie?
Do moderacji
Odpowiedz
4
8
tego nawet nie trzeba mówić, portal pasażera choćby
Do moderacji
Odpowiedz
3
3