UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zgadza się wszystko. W drugi dzień świąt podróżowałam pociągiem i na dworcu w Elblągu żadnej informacji na panelach elektronicznych, głos z glośników kompletnie niezrozumiały równie dobrze mogłoby go nie być bo i tak trzeba się kierować intuicją