UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Komentator - remont dworca kilkananaście lat temu to tylko kosmetyka po latach wyszła fuszerka
syn i wnuk=kulawy
@Komentator - remont dworca kilkananaście lat temu to tylko kosmetyka po latach wyszła fuszerka
syn i wnuk=kulawy