Wybrany wątek opinii

Zgadza się wszystko. W drugi dzień świąt podróżowałam pociągiem i na dworcu w Elblągu żadnej informacji na panelach elektronicznych, głos z glośników kompletnie niezrozumiały równie dobrze mogłoby go nie być bo i tak trzeba się kierować intuicją
(2025.12.30)
Intuicja podpowiadałaby mi włączenie internetu
Slavek (2025.12.30)
Powrót do komentarzy