Wybrany wątek opinii

Chcieli mieszkańcy Elbląga, żeby PO rządziło w Elblągu i, żeby Prezydent był z PO to mają
(2025.12.30)
Jest super bo nie ma złodziei z PiS !
(2025.12.30)
"Chcieli mieszkańcy Elbląga, żeby PO rządziło w Elblągu i, żeby Prezydent był z PO to mają" - TO PKP zaniedbuje, a nie prezydent orle z flagą na balkonie.
(2025.12.30)
Powrót do komentarzy