Wybrany wątek opinii
Chcieli mieszkańcy Elbląga, żeby PO rządziło w Elblągu i, żeby Prezydent był z PO to mają
Do moderacji
Odpowiedz
10
14
Jest super bo nie ma złodziei z PiS !
Do moderacji
Odpowiedz
8
12
"Chcieli mieszkańcy Elbląga, żeby PO rządziło w Elblągu i, żeby Prezydent był z PO to mają" - TO PKP zaniedbuje, a nie prezydent orle z flagą na balkonie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
8