UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg Główny niedługo skończy jak Elbląg Zdrój, to zasługa przede wszystkim władz naszego miasta, - spychanie I odsyłanie wszystkich niedomagań do PKP - jest tylko zasłoną, podobnie jak port w Elblągu jest przez władze miasta wciąż opóźniany. Nikomu chyba nie trzeba tłuumaczyć, że dla rozwoju każdej aglomeracji dobre połączenia drogowe, kolejowe, wodne sprzyjają jej rozwojowi, tego jednak od lat w elbląskim ratuszu nikt nie jest w stanie pojąć. Kolej nadzalewowa to wybitna zasługa Wróbleskiego, port podobnie, - kontynuacja przebiega zgodnie z zasianym ziarnem i na port i na upadającą kolej ratusz nie reaguje, bo nie zależy im na rozwoju naszego miasta - obecny prezydent ani w tym ani na następny rok nie przeznaczył ani jednej złotówki w budžecie- dlaczego?, proszę o to zapytać w naszym imieniu, imieniu mieszkańców nasz drogi Portelu !! Najlepiej u źródła
Maliniak