A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zauważcie, że na protestach nie ma młodych rolników których rolnicze biznesy prężnie działają.
No i zauważcie, że blokują nas sprzętem rolniczym kupionym z udziałem europejskich dotacji- to mi od zawsze nie gra… no i nie płacą ZUS i podatków jak my.
Kiedy my zaczniemy protestować, że rolnicy płacili zus i podatki. O służbach mundurowych czy zawodach prawniczych wspominając.
Kolejny idiotyzm UE, zaciskający pętlę na naszych szyjach i skracający smycz, czytaj ograniczenie naszej wolności. W imię walki o ograniczenie emisji CO2 itd. itp. Oni są jak rak. Proces konwersji Europy w standard tzw. trzeciego świata trwa w najlepsze. Gdzież ta Europa która wymysliła Concorde'a, TGV, autobahny (dziś wszędzie na nich remonty i Vmax 130km/h. Oraz wiele innych rzeczy. Motoryzacja zdycha. Po prostu jesteśmy zarządzani przez bandę sprzedajnych upośledzonych, sterowalnych osobników, działających na naszą niekorzyść. Dobranoc!
Pod siedzibami PiS-u? Prawda?
Ci " biedni " rolinicy jeżdzą ciagnikami za kilkaset tys. zł.
Kretynizm z debilizmem. Co te protesty mają wnieść dla zwykłych obywateli, użytkowników dróg? Komu chcecie dokuczyć? Chcecie protestować to do Warszawy. Co Wam zawinili zwykli ludzie którzy chcą się poruszać do pracy, szkoły, domu? Te protesty w tej formie do niczego nie prowadzą. A rolnicy to sobie tylko wrogów wśród ludzi robią... Protest to na Nowogrodzkiej czy do Brukseli. Zwykli ludzie to wam nic nie zawinili. Proponuję dla protestujących w tej formie zrobić rozbieg i baranka w ścianę zapisać to może zmieni się prawy punkt tych protestów.
@Pyskata Iwona . - Tak, tylko jeżdzą, bo właścicielem tych ciągników jest bank lub firma leasingowa.
@obibok - "Jedynie upadek UE rozwiąże problemy" - tak, podłych cwaniaków i oszustów w Polsce
@Netkot - ty wet dawno upadłeś-na głowę
Ludzie... A jak był Strajk Kobiet, marsze, Bieg piekarczyka itp I ulice były zamknięte, jeździło się dookoła to było okej? A jak rolnicy chca walczyć nie tylko o swoje, ale i o nasze to już be? Ja sobie cenie owoce/warzywa prosto od rolnika, mam jednego Pana pod Elblągiem do którego jeżdżę od X lat...
Jesteście tacy honorowi? To oddajcie wszystkie dotacje z UE.