UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kretynizm z debilizmem. Co te protesty mają wnieść dla zwykłych obywateli, użytkowników dróg? Komu chcecie dokuczyć? Chcecie protestować to do Warszawy. Co Wam zawinili zwykli ludzie którzy chcą się poruszać do pracy, szkoły, domu? Te protesty w tej formie do niczego nie prowadzą. A rolnicy to sobie tylko wrogów wśród ludzi robią... Protest to na Nowogrodzkiej czy do Brukseli. Zwykli ludzie to wam nic nie zawinili. Proponuję dla protestujących w tej formie zrobić rozbieg i baranka w ścianę zapisać to może zmieni się prawy punkt tych protestów.

Zwykły użytkownik dróg