UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kretynizm z debilizmem. Co te protesty mają wnieść dla zwykłych obywateli, użytkowników dróg? Komu chcecie dokuczyć? Chcecie protestować to do Warszawy. Co Wam zawinili zwykli ludzie którzy chcą się poruszać do pracy, szkoły, domu? Te protesty w tej formie do niczego nie prowadzą. A rolnicy to sobie tylko wrogów wśród ludzi robią... Protest to na Nowogrodzkiej czy do Brukseli. Zwykli ludzie to wam nic nie zawinili. Proponuję dla protestujących w tej formie zrobić rozbieg i baranka w ścianę zapisać to może zmieni się prawy punkt tych protestów.

Zwykły użytkownik dróg

Anuluj