UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kolejny idiotyzm UE, zaciskający pętlę na naszych szyjach i skracający smycz, czytaj ograniczenie naszej wolności. W imię walki o ograniczenie emisji CO2 itd. itp. Oni są jak rak. Proces konwersji Europy w standard tzw. trzeciego świata trwa w najlepsze. Gdzież ta Europa która wymysliła Concorde'a, TGV, autobahny (dziś wszędzie na nich remonty i Vmax 130km/h. Oraz wiele innych rzeczy. Motoryzacja zdycha. Po prostu jesteśmy zarządzani przez bandę sprzedajnych upośledzonych, sterowalnych osobników, działających na naszą niekorzyść. Dobranoc!