UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie... A jak był Strajk Kobiet, marsze, Bieg piekarczyka itp I ulice były zamknięte, jeździło się dookoła to było okej? A jak rolnicy chca walczyć nie tylko o swoje, ale i o nasze to już be? Ja sobie cenie owoce/warzywa prosto od rolnika, mam jednego Pana pod Elblągiem do którego jeżdżę od X lat...


Anuluj