Wybrany wątek opinii
Ci " biedni " rolinicy jeżdzą ciagnikami za kilkaset tys. zł.
Do moderacji
Odpowiedz
11
3
@Pyskata Iwona . - Tak, tylko jeżdzą, bo właścicielem tych ciągników jest bank lub firma leasingowa.
Do moderacji
Odpowiedz
4
4