Wybrany wątek opinii

Ci " biedni " rolinicy jeżdzą ciagnikami za kilkaset tys. zł.
Pyskata Iwona . (2025.12.28)
@Pyskata Iwona . - Tak, tylko jeżdzą, bo właścicielem tych ciągników jest bank lub firma leasingowa.
erem (2025.12.28)
Powrót do komentarzy