149
29.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A co ma zyskać Polska skoro PiS przez 8 lat niczego nie zbudował ani żadnej produkcji nie uruchomił? Drzeć japę jak Batyr to każdy głupi potrafi z Suskim na czele... Krowa która dużo ryczy mało mleka daje.
(2025.12.28)
100% racji
Transport33 (2025.12.28)
Błyskotliwość rolników mnie powala. Tam naprawdę nie ma nikogo kto choć trochę myśli? Jak mi w pracy nie dadzą podwyżki to pójdę blokować pole rolnikowi, żeby mnie mój szef nie zauważył. Nie no brawo, gratuluję inteligencji.
Orre (2025.12.28)

info

14  
  3
@Trabsportowychlop - Błyskotliwość rolników mnie powala. Tam naprawdę nie ma nikogo kto choć trochę myśli? Jak mi w pracy nie dadzą podwyżki to pójdę blokować pole rolnikowi, żeby mnie mój szef nie zauważył. Nie no brawo, gratuluję inteligencji. No ale w sumie to co ja wymagam
Orre (2025.12.28)
,, Zawierająca... ", ciekawy wytwór słowotwórczy. Pachnie mi tu za przeproszeniem SZTUCZNA inteligencją.
TeofilSkorupa (2025.12.28)
Jedynie upadek UE rozwiąże problemy.
obibok (2025.12.28)
Rolnicy jestem z Wami
(2025.12.28)

info

5  
  12
Popieram!!! Niech działają... Nie chcemy upadłości Polskiego i Europejskiego rolnictwa.
Ogrrr (2025.12.28)

info

6  
  13
Tak, kupujcie z Brazylii, chętnie tam tną lasy tropikalne żeby jeszcze więcej pól uprawiać. I tak, Brazylia należy do krajów BRICS, więc jakby nic złego w tym nie widzi co ten niegrzeczny Pan Putin wyprawia. Wasz wybór.
(2025.12.28)

info

5  
  7
czas na środkowy palec dla uni
POLAK 44 (2025.12.28)

info

6  
  13