A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A co ma zyskać Polska skoro PiS przez 8 lat niczego nie zbudował ani żadnej produkcji nie uruchomił? Drzeć japę jak Batyr to każdy głupi potrafi z Suskim na czele... Krowa która dużo ryczy mało mleka daje.
100% racji
Błyskotliwość rolników mnie powala. Tam naprawdę nie ma nikogo kto choć trochę myśli? Jak mi w pracy nie dadzą podwyżki to pójdę blokować pole rolnikowi, żeby mnie mój szef nie zauważył. Nie no brawo, gratuluję inteligencji.
@Trabsportowychlop - Błyskotliwość rolników mnie powala. Tam naprawdę nie ma nikogo kto choć trochę myśli? Jak mi w pracy nie dadzą podwyżki to pójdę blokować pole rolnikowi, żeby mnie mój szef nie zauważył. Nie no brawo, gratuluję inteligencji. No ale w sumie to co ja wymagam
,, Zawierająca... ", ciekawy wytwór słowotwórczy. Pachnie mi tu za przeproszeniem SZTUCZNA inteligencją.
Jedynie upadek UE rozwiąże problemy.
Rolnicy jestem z Wami
Popieram!!! Niech działają... Nie chcemy upadłości Polskiego i Europejskiego rolnictwa.
Tak, kupujcie z Brazylii, chętnie tam tną lasy tropikalne żeby jeszcze więcej pól uprawiać. I tak, Brazylia należy do krajów BRICS, więc jakby nic złego w tym nie widzi co ten niegrzeczny Pan Putin wyprawia. Wasz wybór.
czas na środkowy palec dla uni