UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zauważcie, że na protestach nie ma młodych rolników których rolnicze biznesy prężnie działają. No i zauważcie, że blokują nas sprzętem rolniczym kupionym z udziałem europejskich dotacji- to mi od zawsze nie gra… no i nie płacą ZUS i podatków jak my. Kiedy my zaczniemy protestować, że rolnicy płacili zus i podatki. O służbach mundurowych czy zawodach prawniczych wspominając.