@obibok - "Jedynie upadek UE rozwiąże problemy" - tak, podłych cwaniaków i oszustów w PolsceNetkot
@obibok - "Jedynie upadek UE rozwiąże problemy" - tak, podłych cwaniaków i oszustów w Polsce