149
29.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pisowcy zawsze przeciw Tuskowi i Polakom. Jakoś import tanich ruskich nawozów im nie przeszkadza ? Przecież tak niszczą polskie Zakłady nawozowe i likwidują miejsca pracy Polakom. Podwójne standardy pisowców
Spisiony naród (2025.12.27)
Prezydent Karol Nawrocki powinien zdymisjonować ten rząd. Chyba Polacy 1 czerwca pokazali czerwoną kartkę rządowi Tuska
(2025.12.27)
Wiedza o umowie Mercosur w społeczeństwie jest dramatycznie niska.
To ja 2024 (2025.12.27)
Mnie to irytują tacy ludzie co sobie myślą, że głosując na PO robią na złość PiS i wyborcom PiS
(2025.12.27)

info

14  
  26
Większości pisowców można powiedzieć że całe zło tego świata to wina tego rogatego Niemca i oni uwierzą. Włączyłem sobie w święta pisowską propagandową TV i zobaczyłem że oni żyją w innym świecie. Na 20 tematów w pisowskich wiadomościach w 18 mówili o Tusku. Oni są jak sekta
Ciemny lud (2025.12.27)
A tak poza tym w święta pokazówka traktorów na ulicach elbląga też była protestem ? W imię pełnych kieszeni od Unii ! Jeszcze prawdziwa bieda zajrzy wam w oczy....
(2025.12.27)

info

24  
  7
@Zielarski - Gdyby nie łunia jak zwiesz to do dziś byłaby tylko siódemka do Gdańska a o stadionach pomarzyć ! Nie było by prezentacji nowoczesnych traktorów ?
(2025.12.27)
W Elblągu są tępi ludzie. Buzka nawet nie stać na to by przyjechać do Elbląga i spojrzeć elblążanom w oczy. Od ponad 20 lat władze w województwie warmińsko-mazurskim sprawują PO / PSL / SLD i zawsze tak robili, że Olsztyn dostawał więcej pieniędzy, że tylko Olsztyn się rozwijał, a Elbląg i inne miasta stały w miejscu. Dla Elbląga nie było pieniędzy na budowę nowych linii tramwajowych, a w Olsztynie zrobili tramwaje i nowoczesne tramwaje kupili. Były pieniądze na budowę Olsztyńskiej Kolei Aglomeracyjnej, a na Kolej Nadzalewową już nie. Jeszcze żadnemu Prezydentowi Elbląga nie udało się zawalczyć o to by podział pieniędzy między Elblągiem, a Olsztynem był sprawiedliwy
(2025.12.27)
Umrzeć z głodu to jest wielki ból ale być gorszym sortem karmiącym odpadami to żenujące i obrzydliwe. Pomyśl ile brudnych rąk, smrodu tytoniu i robactwa było przy produkcji tego pokarmu. Ludzie mają ludzi za padlinę i zwykle na pokaz się pozbywają swojej rozrzutności ! Rolniku gdyby nie Unia rolnictwo było by jak w Białorusi, jak wam ciągle źle to na budowę nosić bloczki betonowe i kopać rowy pod kanalize, zobaczycie ile że tą ciężką pracę płacą tylko że my nie mamy nowoczesnych traktorów by zablokować budowę mieszkań ? Szacunku....
(2025.12.27)

info

22  
  14
Zapomniałeś że województwo to nie powiat a powiat to nie gmina a gmina to nie wieś ? Sprawiedliwość nawet w nazwie partii złodzieji jest do dziś, oni mają pełne konta, uciekają i azyl otrzymują a ty i ja możemy tylko ponarzekać !
vpl (2025.12.27)