Wybrany wątek opinii
Drogi redaktorku kto z ramienia łuni negocjował to 25 lat? Ha ha ha chyba tylko korporacje typu bayer czy monsanto ale trzeba łuni przypudrować że to niby jest super dla wszystkich
Do moderacji
Odpowiedz
25
49
@Zielarski - Gdyby nie łunia jak zwiesz to do dziś byłaby tylko siódemka do Gdańska a o stadionach pomarzyć !
Nie było by prezentacji nowoczesnych traktorów ?
Do moderacji
Odpowiedz
22
10