Wybrany wątek opinii

Drogi redaktorku kto z ramienia łuni negocjował to 25 lat? Ha ha ha chyba tylko korporacje typu bayer czy monsanto ale trzeba łuni przypudrować że to niby jest super dla wszystkich
Zielarski (2025.12.27)
@Zielarski - Gdyby nie łunia jak zwiesz to do dziś byłaby tylko siódemka do Gdańska a o stadionach pomarzyć ! Nie było by prezentacji nowoczesnych traktorów ?
(2025.12.27)
Powrót do komentarzy