A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bezpartyjna Solidarność Dudy jak i te wszystkie bezpartyjne ale prawicowe związki zawodowe zawsze przeciw Tuskowi... cokolwiek by się nie działo to zawsze, ,wina Tuska". przecież to kpina z nas wszystkich Polaków.
Jeśli ktoś nie jest w stanie prowadzić działalności gospodarczej w takich warunkach, to znaczy, że się do niej po prostu nie nadaje -Jarosław K Wy chłopy pisowskie przeciwko prezesowi, najmadrzejszemu czlowiekowi na świecie ?
Unia wykończyła przemysł - teraz przyszedł czas na rolnictwo. Bruksela to jest eurokołchoz wykańczający Europę.
Niech sobie wiochy blokują, precz z miasta
A najgłośniej ten co ma ponad 300 hektarów i że w tym roku za mokro było haha XD I że na 0 wyszli XD
@Nierolnik - To niech ci wyjazd z domu zablokują!!! Ich strajki uderzają w zwykłych ludzi!!! Jak chcą strajkować i blokować to niech jadą pod kancelarię premiera!!!!
Małe trampki siedzą cicho, do duży trampek kazał siedzieć cicho... Tak na razie. Kolejna cwana gapa rozgrywa Nas wedle ustalonego planu zmiany Polski w kolonię posłusznych nieudaczników... Karolki Nam podrzucone nie wiadomo przez kogo(?) rozwalają Państwo Polskie, Rząd zaszczuwany pseudo, ,patryiotami, ,.. a kry Nam robią co chwile kuku !, ,Telewidzu obudz się...
tym razem brak wody w części miasta...
Szacunek dla rolników za ich ciężką pracę - Panowie Rolnicy nie zapomnijcie zabrać na protest przyczep z gnojem i beczek z gnojówką może się to przydać....