Wybrany wątek opinii
W Elblągu są tępi ludzie. Buzka nawet nie stać na to by przyjechać do Elbląga i spojrzeć elblążanom w oczy. Od ponad 20 lat władze w województwie warmińsko-mazurskim sprawują PO / PSL / SLD i zawsze tak robili, że Olsztyn dostawał więcej pieniędzy, że tylko Olsztyn się rozwijał, a Elbląg i inne miasta stały w miejscu. Dla Elbląga nie było pieniędzy na budowę nowych linii tramwajowych, a w Olsztynie zrobili tramwaje i nowoczesne tramwaje kupili. Były pieniądze na budowę Olsztyńskiej Kolei Aglomeracyjnej, a na Kolej Nadzalewową już nie. Jeszcze żadnemu Prezydentowi Elbląga nie udało się zawalczyć o to by podział pieniędzy między Elblągiem, a Olsztynem był sprawiedliwy
Do moderacji
Odpowiedz
24
6
Zapomniałeś że województwo to nie powiat a powiat to nie gmina a gmina to nie wieś ?
Sprawiedliwość nawet w nazwie partii złodzieji jest do dziś, oni mają pełne konta, uciekają i azyl otrzymują a ty i ja możemy tylko ponarzekać !
Do moderacji
Odpowiedz
14
2