UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W Elblągu są tępi ludzie. Buzka nawet nie stać na to by przyjechać do Elbląga i spojrzeć elblążanom w oczy. Od ponad 20 lat władze w województwie warmińsko-mazurskim sprawują PO / PSL / SLD i zawsze tak robili, że Olsztyn dostawał więcej pieniędzy, że tylko Olsztyn się rozwijał, a Elbląg i inne miasta stały w miejscu. Dla Elbląga nie było pieniędzy na budowę nowych linii tramwajowych, a w Olsztynie zrobili tramwaje i nowoczesne tramwaje kupili. Były pieniądze na budowę Olsztyńskiej Kolei Aglomeracyjnej, a na Kolej Nadzalewową już nie. Jeszcze żadnemu Prezydentowi Elbląga nie udało się zawalczyć o to by podział pieniędzy między Elblągiem, a Olsztynem był sprawiedliwy