A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie wiemy, czy bokser Nawrocki jest prezydentem. Nikt jeszcze nie policzył głosów, procesy o fałszerstwa wyborcze dopiero ruszają. Druga sprawa, zgodnie z prawem bokser Nawrocki, może dymisjonować Pana Zenka, szatniarza w KS Szmacianka Podkarpacie.
Tragedia to jest wtedy jak ofiary Tuska biorą się za komentowanie czegokolwiek nie mając o niczym POjęcia.
Zedrzeć z konsumenta, to robią supermarkety, a nie rolnicy
Pytanie mam do chłopów. Kiedy zablokujecie granicę żeby do Polski nie wjeżdżały tanie nawozy z Rosji ?
Cenzura na POrtelu. Nie mogę się wypowiedzieć.
Tych towarów dla siebie, czy na handel to dotyczy - "rolniku"
rolnicy i górnicy jak zawsze czegoś żądają a czy ktoś wam karze kopać węgiel czy robić w polu, zmień branżę, nic nie musisz, skoro to taki gówniany interes?
@Ksiądz Kaszanka - Jak chcesz wiedzieć to PO próbowało zmanipulować wyniki. W 13 komisjach, których wykryto nieprawidłowości okazało się, że głosy oddane na Karola Nawrockiego zostały przypisane Trzaskowskiemu (Czyli to wyborcy Karola Nawrockiego zostali oszukani)
"okazało się, że głosy oddane na Karola Nawrockiego zostały przypisane Trzaskowskiemu" - A bardzo ciekawe kto to na prawdę zmanipulował by oskarżyć PO, co oszuści?
@Ksiądz Kaszanka - I jeszcze niektórzy wyborcy Trzaskowskiego chodzili z fałszywymi zaświadczeniami głosować do 2 lokalu wyborczego