UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A tak poza tym w święta pokazówka traktorów na ulicach elbląga też była protestem ? W imię pełnych kieszeni od Unii ! Jeszcze prawdziwa bieda zajrzy wam w oczy....


Anuluj