UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A tak poza tym w święta pokazówka traktorów na ulicach elbląga też była protestem ? W imię pełnych kieszeni od Unii ! Jeszcze prawdziwa bieda zajrzy wam w oczy....
A tak poza tym w święta pokazówka traktorów na ulicach elbląga też była protestem ? W imię pełnych kieszeni od Unii ! Jeszcze prawdziwa bieda zajrzy wam w oczy....