UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Większości pisowców można powiedzieć że całe zło tego świata to wina tego rogatego Niemca i oni uwierzą. Włączyłem sobie w święta pisowską propagandową TV i zobaczyłem że oni żyją w innym świecie. Na 20 tematów w pisowskich wiadomościach w 18 mówili o Tusku. Oni są jak sekta
Ciemny lud