UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Większości pisowców można powiedzieć że całe zło tego świata to wina tego rogatego Niemca i oni uwierzą. Włączyłem sobie w święta pisowską propagandową TV i zobaczyłem że oni żyją w innym świecie. Na 20 tematów w pisowskich wiadomościach w 18 mówili o Tusku. Oni są jak sekta
Ciemny lud