Wybrany wątek opinii
Mercosur to tania i zawierająca wszystkie normy europejskie żywność. Dla konsumenta dostępna na każdą kieszeń a dla rolnika nieopłacalne więc strajkują, demonstrują bo nie będą mogli zedrzeć z konsumenta. Proste
Do moderacji
Odpowiedz
78
66
Wiedza o umowie Mercosur w społeczeństwie jest dramatycznie niska.
Do moderacji
Odpowiedz
37
3
Zedrzeć z konsumenta, to robią supermarkety, a nie rolnicy
Do moderacji
Odpowiedz
14
15
Tych towarów dla siebie, czy na handel to dotyczy - "rolniku"
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
,, Zawierająca... ", ciekawy wytwór słowotwórczy. Pachnie mi tu za przeproszeniem SZTUCZNA inteligencją.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
Myślisz że dla Nas dobre będzie to jedziecie ?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0