Wybrany wątek opinii

Mercosur to tania i zawierająca wszystkie normy europejskie żywność. Dla konsumenta dostępna na każdą kieszeń a dla rolnika nieopłacalne więc strajkują, demonstrują bo nie będą mogli zedrzeć z konsumenta. Proste
(2025.12.27)
Wiedza o umowie Mercosur w społeczeństwie jest dramatycznie niska.
To ja 2024 (2025.12.27)
Zedrzeć z konsumenta, to robią supermarkety, a nie rolnicy
(2025.12.27)
Tych towarów dla siebie, czy na handel to dotyczy - "rolniku"
(2025.12.27)
,, Zawierająca... ", ciekawy wytwór słowotwórczy. Pachnie mi tu za przeproszeniem SZTUCZNA inteligencją.
TeofilSkorupa (2025.12.28)
Myślisz że dla Nas dobre będzie to jedziecie ?
Mietkowyy (2025.12.30)
Powrót do komentarzy