54
23.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Sugerujesz, że to "W" będzie z Rosją? Dlaczego z nimi, a nie ze Słowacją, albo Litwą?
(2025.12.23)
Wojna to będzie, ale nie z Rosją, ale z tym krajem, którego nazwy nie wolno napisać, bo nie przejdzie portelowskiej cenzury.
(2025.12.23)

info

10  
  3
AQ ja się chowam w szafie.
(2025.12.23)

info

1  
  2
zlikwidować zbk
(2025.12.23)

info

4  
  3
Zastraszanie ludzi
(2025.12.23)

info

4  
  2
@Król Artur1 - Prawda 👍
(2025.12.23)
Przede wszystkim dyscyplinę, szacunek i odpowiedzialność ! Kwestia kto gdzie trafił, mi przypadł desant powietrzny w Krośnie. Samoobrona, skoki spadochronowe i walka o przetrwanie na poligonie, bo tak to wyglądało. Kto zaliczył służbę gdzie rok przespał na przepustkach to ok. ale nie porównywać dzisiejszą jałopę albo dupka z wiedzą i doświadczeń jakie nam było dane, to że inna technologia i technika to nie znaczy że zapomniałem co znaczy rozkaz !!!
(2025.12.23)
Poproszę się zastanowić nad tym co teraz napiszę - poszedł Pan do schronu bo jest blisko na tej aplikacji na próbę do testu dla reportażu... TAK ?! Ok taka Pana rola weryfikować dane. Poszedł Pan... domofon (jak domniemam ktoś otworzył) później napisana informacja - "klucz do Pana bezpieczeństwa" jest tu i tu. I co dalej.. , drzwi zamknięte idziemy do redakcji napisać coś ludziom. OK. Niech Pan redaktor przyjmie inną opcję widzenia... tu i teraz !!! jest alarm powietrzny, wyją syreny w mieście słychać w redakcji, że wyją.. ludzie się boją.. ty też.. leci nalot... co robisz.. biegniesz do tamtego schronu a tam.. drzwi zamknięte. "zadzwoń do"... ktoś przyjdzie i otworzy, kiedy to ty nie wiesz. A jak tego ktosia nie ma bo jest na np. Sycylii na święta lub na wakacjach... rakiety ruskie lub białoruskie, lecą ty czekasz aż ktoś otworzy Ci drzwi do schronu... ("mam nadzieje, że podczas ataku ktoś drzwi podczas ataku zostawi otwarte - "drzwi do bezpieczeństwa" Twojego i mojego) ruscy nie mają w zwyczaju informować, że będą Ciebie bombardować. To nie krytyka to refleksja i prośba o zgłębienie tematu. Wesołych i Spokojnych Świąt redaktorowi i redakcji.
Do Pana Redaktora (2025.12.23)
@Do Pana Redaktora - Spoko, nie ktoś bo są osoby nie w liczbie pojedynczej odpowiedzialne za schron, dla bezpieczeństwa nie jest otwarty przez 24 godziny na dobę, ale nie daj bóg czuwają nad tym byś zdążył się schronić i czekać kiedy kto inny będzie walczył byś mógł wyjść a potem zgrywać kombatanta ! Ty masz walczyć albo dezercja kula w łeb ! Po tym co piszesz to i do ZKM będziesz miał problem bo 11 tka nie podjechała na czas !
(2025.12.23)
a po co mam się chować? w sejmie, tam najbezpeiczniej, oni przecięz za kraj nie beda walczyć :) fajnie, szaraczki na frotn a gróa bankiet; )
(2025.12.23)