UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Do Pana Redaktora - Spoko, nie ktoś bo są osoby nie w liczbie pojedynczej odpowiedzialne za schron, dla bezpieczeństwa nie jest otwarty przez 24 godziny na dobę, ale nie daj bóg czuwają nad tym byś zdążył się schronić i czekać kiedy kto inny będzie walczył byś mógł wyjść a potem zgrywać kombatanta ! Ty masz walczyć albo dezercja kula w łeb ! Po tym co piszesz to i do ZKM będziesz miał problem bo 11 tka nie podjechała na czas !


Anuluj