UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przede wszystkim dyscyplinę, szacunek i odpowiedzialność ! Kwestia kto gdzie trafił, mi przypadł desant powietrzny w Krośnie. Samoobrona, skoki spadochronowe i walka o przetrwanie na poligonie, bo tak to wyglądało. Kto zaliczył służbę gdzie rok przespał na przepustkach to ok. ale nie porównywać dzisiejszą jałopę albo dupka z wiedzą i doświadczeń jakie nam było dane, to że inna technologia i technika to nie znaczy że zapomniałem co znaczy rozkaz !!!


Anuluj