Wybrany wątek opinii

a po co mam się chować? w sejmie, tam najbezpeiczniej, oni przecięz za kraj nie beda walczyć :) fajnie, szaraczki na frotn a gróa bankiet; )
(2025.12.23)
Ok. Nie ma tematu bo trzeba się zaniżyć do twojego poziomu byś coś kumał ale takie prawo komu i szczytów władzy trafi w czasie wojny to jest chroniony bo ktoś musi państwem rządzić także w czasie wojny ! Czy w Ukrainie parlament i Prezydent walczą na froncie ? To tak jakby zgasły światła na ulicy i nie było policji by ruchem kierować. Trudno ogarnąć bezmyślność.....
(2025.12.23)
Powrót do komentarzy