UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przede wszystkim dyscyplinę, szacunek i odpowiedzialność ! Kwestia kto gdzie trafił, mi przypadł desant powietrzny w Krośnie. Samoobrona, skoki spadochronowe i walka o przetrwanie na poligonie, bo tak to wyglądało. Kto zaliczył służbę gdzie rok przespał na przepustkach to ok. ale nie porównywać dzisiejszą jałopę albo dupka z wiedzą i doświadczeń jakie nam było dane, to że inna technologia i technika to nie znaczy że zapomniałem co znaczy rozkaz !!!