UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wojna to będzie, ale nie z Rosją, ale z tym krajem, którego nazwy nie wolno napisać, bo nie przejdzie portelowskiej cenzury.
Wojna to będzie, ale nie z Rosją, ale z tym krajem, którego nazwy nie wolno napisać, bo nie przejdzie portelowskiej cenzury.