UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Poproszę się zastanowić nad tym co teraz napiszę - poszedł Pan do schronu bo jest blisko na tej aplikacji na próbę do testu dla reportażu... TAK ?! Ok taka Pana rola weryfikować dane. Poszedł Pan... domofon (jak domniemam ktoś otworzył) później napisana informacja - "klucz do Pana bezpieczeństwa" jest tu i tu. I co dalej.. , drzwi zamknięte idziemy do redakcji napisać coś ludziom. OK. Niech Pan redaktor przyjmie inną opcję widzenia... tu i teraz !!! jest alarm powietrzny, wyją syreny w mieście słychać w redakcji, że wyją.. ludzie się boją.. ty też.. leci nalot... co robisz.. biegniesz do tamtego schronu a tam.. drzwi zamknięte. "zadzwoń do"... ktoś przyjdzie i otworzy, kiedy to ty nie wiesz. A jak tego ktosia nie ma bo jest na np. Sycylii na święta lub na wakacjach... rakiety ruskie lub białoruskie, lecą ty czekasz aż ktoś otworzy Ci drzwi do schronu... ("mam nadzieje, że podczas ataku ktoś drzwi podczas ataku zostawi otwarte - "drzwi do bezpieczeństwa" Twojego i mojego) ruscy nie mają w zwyczaju informować, że będą Ciebie bombardować. To nie krytyka to refleksja i prośba o zgłębienie tematu. Wesołych i Spokojnych Świąt redaktorowi i redakcji.

Do Pana Redaktora