Wybrany wątek opinii
Elbląg jest tak blisko Rosji (pół godziny drogi), że w razie "W" nie ma sensu się chować w bunkrach, których de facto nie ma tylko trzeba się ewakuować na zachód Polski.
Do moderacji
Odpowiedz
39
5
Bohater a ja myślałem że byś walczył w obronie swojego państwa, swojej rodziny ? Pół godziny drogi od wybuchu na pewno byś zdążył na zachód.
Pamiętaj że z Królewca do Warszawy Iskander leci dwie minuty ! Zdążysz matkę zostawić ?
Do moderacji
Odpowiedz
20
12
i bronić Polski na linii Odry, a nie przepraszam Niemiec a nie Polski
Do moderacji
Odpowiedz
4
6
Sugerujesz, że to "W" będzie z Rosją? Dlaczego z nimi, a nie ze Słowacją, albo Litwą?
Do moderacji
Odpowiedz
3
7
Powinieneś bajki czytać dla dzieci w radio trójka.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
nie przepuszcza cie pewnie przez zaden most na Wisle, a wszystko by szlo na poludnie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
I tu sie mylisz. O to chodzi żeby się ewakuować a później nie mieć do czego wracać.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0