UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a po co mam się chować? w sejmie, tam najbezpeiczniej, oni przecięz za kraj nie beda walczyć :) fajnie, szaraczki na frotn a gróa bankiet; )
a po co mam się chować? w sejmie, tam najbezpeiczniej, oni przecięz za kraj nie beda walczyć :) fajnie, szaraczki na frotn a gróa bankiet; )