UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a po co mam się chować? w sejmie, tam najbezpeiczniej, oni przecięz za kraj nie beda walczyć :) fajnie, szaraczki na frotn a gróa bankiet; )


Anuluj