Zmiana godzin pracy urzędów

18
23.12.2025
Zmiana godzin pracy urzędów
Fot. Anna Dembińska, arch. portEl.pl
Przypominamy, że w dniach: 23 i 31 grudnia Urząd Miejski w Elblągu czynny będzie krócej. 23 grudnia 2025 r. (wtorek) zapraszamy mieszkanki i mieszkańców w godzinach od 7:30 do 13:30, a 31 grudnia 2025 r. (środa) w godzinach od 7:30 do 12:30.

Prosimy o planowanie swoich wizyt w Urzędzie z uwzględnieniem powyższej informacji.

 

Urząd Stanu Cywilnego w Elblągu będzie czynny w dniu 27 grudnia w godz. 8-14 w celu rejestracji zgonu.

zespół prasowy Biura Prezydenta Miasta

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A niby dlaczego? W czym jest problem popracować normalnie. Ale w handlu muszą pracować trzy niedziele w grudniu, w przemyśle pracuje normalnie druga zmiana. To jest miasto dwóch prędkości?
Serio (2025.12.22)
Nieroby, przecież macie 24.12 wolne.
(2025.12.22)

info

14  
  3
@Serio - W szpitalu tez pracują, w kopalni, policji itd, specyfika zawodu, poza tym czy komuś az tak brakuje kontaktu z urzędem?
(2025.12.22)
Urząd Miejski, Skarbowy itp powinny mieć pracujące soboty oraz niedziele. Sklepy mają a urzędy gdzie wręcz stawiennictwo obywatela jest OBOWIĄZKOWE i wymagane przez prawo lub niezbędne do normalnej egzystencji człowieka. Zakupy może zrobić nam ktoś inny w urzędzie wymagane jest stawiennictwo osobiście.
(2025.12.22)
A poza tym wszyscy zdrowi... ?
mieszkanka dzielnicy (2025.12.23)
@Serio - Ty chyba jesteś obywatelem dwóch prędkości, ale niestety na tą szybszą się nie załapałeś. Chyba tylko jakiś desperat, którego żona z domu wywaliła żeby nie przeszkadzał, pójdzie do urzędu. No tak, tam jest ciepło, można pogadać z urzędniczkami o pierdołach, bo pewnie nić poważnego "nagle" nie ma taki typ do załatwienia...
oleks-oksy (2025.12.23)
zlikwidować zbk
(2025.12.23)

info

6  
  1
@Serio - nie wrzucajcie nas do jednego worka. na saperów w starostwie pracujemy normalnie.
(2025.12.23)
Urzędasy niefoby jedne. Nie dość że 24 wolne to jeszcze im godziny skracają przed świętami. Jak nie mają co robić to urząd sprzątać, okna myć na święta. Ciekawe jak będą mieli płacone za 23 grudnia ? Mam nadzieje, że potrącą im te 3h.
(2025.12.23)

info

6  
  0
Właśnie widać. Z Portelem przy biurku i czasem na komentery; )
(2025.12.23)