UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Serio - Ty chyba jesteś obywatelem dwóch prędkości, ale niestety na tą szybszą się nie załapałeś. Chyba tylko jakiś desperat, którego żona z domu wywaliła żeby nie przeszkadzał, pójdzie do urzędu. No tak, tam jest ciepło, można pogadać z urzędniczkami o pierdołach, bo pewnie nić poważnego "nagle" nie ma taki typ do załatwienia...

oleks-oksy

Anuluj