Potrącenie pieszego na Królewieckiej

9
Godzinę
temu
Potrącenie pieszego na Królewieckiej
Fot. Anna Dembińska
We wtorek przed godz. 13 doszło do potrącenia pieszego na ul. Królewieckiej, na wysokości jednostki wojskowej. Ruch w miejscu zdarzenia był zablokowany, obecnie odbywa się wahadłowo. Zobacz zdjęcia.

- 27-letni mężczyzna wybiegł zza samochodu wprost pod nadjeżdżającą Skodę Superb i doszło do potrącenia - poinformowali nas pracujący na miejscu policjanci.

Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Z ustaleń policji wynik, że to pieszy jest odpowiedzialny za to zdarzenie. Kierująca Skodą kobieta była trzeźwa.

red.

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

A te trepy to po co tam wyleźli? Czyżby potrącony to wojak? Oni tam potrafią na to przejście wchodzić po cwaniacku, bez zatrzymywania się i rozglądania jakby to był teren jednostki.
trepsy (2026.06.23)
@trepsy - taaak tez zauwazylem ze wylażą jak chcą. .
(2026.06.23)
@trepsy - Ciekawe, czy byłbyś taki odważny i w twarz kogoś od trepów wyzwał? Nie wydaje mi się.
(2026.06.23)
@trepsy - Trochę szacunku dla munduru!!!! To Oni chronią i bronią twojego prawdopodobnie pustego czajnika....
(2026.06.23)
Wybiegł za samochodu?! Czy ja dobrze czytam?! A co tam robią zaparkowane samochody?! To parking?! Policja przyjechała i co zrobiła z NIELEGALNIE zaparkowanymi autami na chodniku?!
Policja dno (2026.06.23)

info

3  
  3
Gdyby nie zaparkowane auta to na 99% kierowca osobówki by zdążył zareagować. Policja i żandarmeria nie widzą problemu?
(2026.06.23)

info

4  
  3
Żandarmeria może karać wojskowych którzy zaparkowali nielegalnie na chodniku. Co się więc dzieje w OŻW? Co Wy tam robicie?
(2026.06.23)

info

4  
  3
Gdyby kierująca nie miała kamerki to wyglądałoby to zgoła inaczej....
(2026.06.23)

info

3  
  0
Raczej patrzą na swoje koryto...
(2026.06.23)