UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Urząd Miejski, Skarbowy itp powinny mieć pracujące soboty oraz niedziele. Sklepy mają a urzędy gdzie wręcz stawiennictwo obywatela jest OBOWIĄZKOWE i wymagane przez prawo lub niezbędne do normalnej egzystencji człowieka. Zakupy może zrobić nam ktoś inny w urzędzie wymagane jest stawiennictwo osobiście.