UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Urząd Miejski, Skarbowy itp powinny mieć pracujące soboty oraz niedziele. Sklepy mają a urzędy gdzie wręcz stawiennictwo obywatela jest OBOWIĄZKOWE i wymagane przez prawo lub niezbędne do normalnej egzystencji człowieka. Zakupy może zrobić nam ktoś inny w urzędzie wymagane jest stawiennictwo osobiście.