Wybrany wątek opinii

Urząd Miejski, Skarbowy itp powinny mieć pracujące soboty oraz niedziele. Sklepy mają a urzędy gdzie wręcz stawiennictwo obywatela jest OBOWIĄZKOWE i wymagane przez prawo lub niezbędne do normalnej egzystencji człowieka. Zakupy może zrobić nam ktoś inny w urzędzie wymagane jest stawiennictwo osobiście.
(2025.12.22)
A poza tym wszyscy zdrowi... ?
mieszkanka dzielnicy (2025.12.23)
Powrót do komentarzy