Wybrany wątek opinii

A niby dlaczego? W czym jest problem popracować normalnie. Ale w handlu muszą pracować trzy niedziele w grudniu, w przemyśle pracuje normalnie druga zmiana. To jest miasto dwóch prędkości?
Serio (2025.12.22)
@Serio - W szpitalu tez pracują, w kopalni, policji itd, specyfika zawodu, poza tym czy komuś az tak brakuje kontaktu z urzędem?
(2025.12.22)
@Serio - Ty chyba jesteś obywatelem dwóch prędkości, ale niestety na tą szybszą się nie załapałeś. Chyba tylko jakiś desperat, którego żona z domu wywaliła żeby nie przeszkadzał, pójdzie do urzędu. No tak, tam jest ciepło, można pogadać z urzędniczkami o pierdołach, bo pewnie nić poważnego "nagle" nie ma taki typ do załatwienia...
oleks-oksy (2025.12.23)
@Serio - nie wrzucajcie nas do jednego worka. na saperów w starostwie pracujemy normalnie.
(2025.12.23)
Właśnie widać. Z Portelem przy biurku i czasem na komentery; )
(2025.12.23)
@Serio - Ile to spraw Ci przeleci od tej 13:30 w przeddzień Wigilii? Serio nie masz nikogo dorosłego obok kto by wbił do łba, że wystarczy nie stękać i zająć się swoim nosem.
(2025.12.23)
@Serio - O masz Ci los akurat ten o 15:00 chciał wjechać z buta proszę mnie obsługiwać. W Sylwestra też Ci brakuje urzędów po 12:30.Korzystasz sprawnie z komputera a nie potrafisz wykonać prostych operacji elektronicznie w zakresie Petent / Urząd.
(2025.12.23)
Dla twojej wiadomości mam urlop
(2025.12.23)
@Serio - Ciekawe czy te godziny odpracują czy zwyczajnie z gestem im zapłacą z naszych pieniędzy. Ja osobiście jestem oszczędny i za nieróbstwo nie chcę płacić.
Kambodżanin (2025.12.24)
To jest właśnie nasz "nos" bo to my tym ludziom wypłacimy pensje.
Sroka (2025.12.24)
Powrót do komentarzy