UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Urzędasy niefoby jedne. Nie dość że 24 wolne to jeszcze im godziny skracają przed świętami. Jak nie mają co robić to urząd sprzątać, okna myć na święta. Ciekawe jak będą mieli płacone za 23 grudnia ? Mam nadzieje, że potrącą im te 3h.