UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A niby dlaczego? W czym jest problem popracować normalnie. Ale w handlu muszą pracować trzy niedziele w grudniu, w przemyśle pracuje normalnie druga zmiana. To jest miasto dwóch prędkości?
Serio
A niby dlaczego? W czym jest problem popracować normalnie. Ale w handlu muszą pracować trzy niedziele w grudniu, w przemyśle pracuje normalnie druga zmiana. To jest miasto dwóch prędkości?
Serio