UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A niby dlaczego? W czym jest problem popracować normalnie. Ale w handlu muszą pracować trzy niedziele w grudniu, w przemyśle pracuje normalnie druga zmiana. To jest miasto dwóch prędkości?

Serio

Anuluj