18
23.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Serio - Ile to spraw Ci przeleci od tej 13:30 w przeddzień Wigilii? Serio nie masz nikogo dorosłego obok kto by wbił do łba, że wystarczy nie stękać i zająć się swoim nosem.
(2025.12.23)
@Serio - O masz Ci los akurat ten o 15:00 chciał wjechać z buta proszę mnie obsługiwać. W Sylwestra też Ci brakuje urzędów po 12:30.Korzystasz sprawnie z komputera a nie potrafisz wykonać prostych operacji elektronicznie w zakresie Petent / Urząd.
(2025.12.23)
To jest lekkie przegięcie. Jakby jeszcze 23 był wolny to 22 znów byłyby skrócone godziny. Przesada.
(2025.12.23)

info

8  
  0
Jak nauczyciele, aby mniej pracować. A pensje aby były wielkie. W szkołach też żeby się nie napracować to wymyślają sobie dwa dni jako dzień dyrektorski i wolne.
(2025.12.23)

info

4  
  0
Dla twojej wiadomości mam urlop
(2025.12.23)
@Serio - Ciekawe czy te godziny odpracują czy zwyczajnie z gestem im zapłacą z naszych pieniędzy. Ja osobiście jestem oszczędny i za nieróbstwo nie chcę płacić.
Kambodżanin (2025.12.24)
To jest właśnie nasz "nos" bo to my tym ludziom wypłacimy pensje.
Sroka (2025.12.24)
spasłam się w tej pracy niemożliwie
(2025.12.24)

info

1  
  0