A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Eg 100 - Grunwaldzkiej
Tak czy inaczej zostali kapusiami i mogą się bać !
Ja w takim przypadku nie wzywał bym policji skoro schował się do domu dał mu czas i oddał klucz na drugi dzień, zostawiając list.
Ja to wypije jedno głupie piwo i już mam blokadę aby pojechać gdzieś rowerem zanim nie miną 2-3 godziny. Mimo, że prawdopodobieństwo, że skontroluje mnie i zbada alkomatem policja jest bardzo nikłe to świadomość, że za 0,2 promila jest 2500 zł mandatu skutecznie zniechęca. Także ogromnie się dziwię takim co nawaleni wsiadają do auta, że nie mają blokady.
A zrobił?
Tzw. zatrzymanie obywatelskie. Przynajmniej wehikułu. I o to chodziło. Brawo!
"A flagi w oknach miał i rękawice na lusterka w kolorach narodowych? " Większość z tych co jeździ po pijaku a różaniec i obrazek ze świętym
No i nic mu nie zrobią, bo powie, że uciekł bo ktoś go okradł z kluczyków a ze stresu napił się w domu. Nie bawcie się ludzie w policjantów, nie ma czego takiego jak obywatelskie zatrzymanie, jeśli jest to proszę podać przepisy prawa.
Jakby taki pijak nie został złapany i zabił by na drodze twoich bliskich to byś mu gratulował że go konfidenci nie złapali?
W jaki sposób policjanci dostali się do wnętrza mieszkania i przebadali go alkotestem? Dzwonili do drzwi podstawiając listonosza, a gdy ktoś otworzył weszli sobie jak do siebie? Rozumiem, że to normalne zachowanie policji. Może Portel wyjaśni to czytelnikom.
Nareszcie ludzie zaczynają reagować. Brawo. To samo z dilerami, złodziejami, bandyterką. Brać się za tych patoli. Prawo jest dla normalnych ludzi!!!