UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i nic mu nie zrobią, bo powie, że uciekł bo ktoś go okradł z kluczyków a ze stresu napił się w domu. Nie bawcie się ludzie w policjantów, nie ma czego takiego jak obywatelskie zatrzymanie, jeśli jest to proszę podać przepisy prawa.