UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W jaki sposób policjanci dostali się do wnętrza mieszkania i przebadali go alkotestem? Dzwonili do drzwi podstawiając listonosza, a gdy ktoś otworzył weszli sobie jak do siebie? Rozumiem, że to normalne zachowanie policji. Może Portel wyjaśni to czytelnikom.